10% hos Helsingør Rammeværksted

Oplys du er medlem af Hornbæk kunstforening og der gives 10 % i rabat hos Helsingør Rammeværksted på Badevej.

Medlemmer 2018:
Navn Tlf.         

E-mail

Kirsten Jørgensen    kj@floki33.dk  
Lilli Nørgaard    lillin@email.dk
Lone Rye Frederiksen   lonerye57@gmail.com
Jette Sommer   jetsommer@hotmail.com
Lene Krüger   lkruger@mail.dk
Thomas Krüger    thkruger@mail.dk
Lene Macholdt    lene.machholdt@privat.dk
Hans Kilian   hanskilian40@gmail.com
Hanne Odgaard Rasmussen   odgaard3100@gmail.com
Christine Gejlsbjerg 40324059 cag@gejlsbjerg.dk
Finn & Benedicte Heje Rasmussen 49702854 stjernevej@c.dk
Annette S. Christensen 26597009 glas@annette-kunst.dk
Susanne Vang   vangsusanne@hotmail.com
Annie Nielsen   annie.jvn@gmail.com
Claus Jensen  26798623 claus@taus1.dk
Anne Vibeke Lauridsen 26845474 anne@post-scriptum.dk
Susanne Vestergaard   aggebodal@gmail.com
Amanda Winther   amandabywinther@hotmail.com
Kurt Due Pedersen Helsinge dueslaget@mail.dk
Erik & Dorte Larsson Snekkersten elarsson@get2net.dk
Jonna Fritzen Hornbæk
fritzenjonna@gmail.com
Dorthe Frisenette Hornbæk d.frisenette@gmail.com
Hanne Francoise Hoffmann Ålsgårde hannefrancois@live.dk
Søren Bøgh Hornbæk
sboegh@stofanet.dk
Kirsten Hansvig    
Néné von Barnekow    
Jan Hrasko 20562231 skind@jan-hrasko.com
Bente Gammelgaard   bente.gammelgaard43@gmail.com
Filica Lysfalk   filicalysfalk@gmail.com
Bøje Larsen Hornbæk boligservice@gmail.com
Una Winther    

Er din e-mail ikke på, er det ikke en fejl, men fordi vi har ikke fået den af dig.

Har du ændring til din mailadresse, bedes du sende ændringen til sekretæren.