Medlemmer 2018:

Navn

Tlf.         

E-mail

Kirsten Jørgensen 

29279254

kj@floki33.dk  

Lilli Nørgaard 

 

lillin@email.dk

Lone Rye Frederiksen

 

lonerye57@gmail.com

Jette Sommer

 

jetsommer@hotmail.com

Lene Krüger

20452209

lkruger@mail.dk

Thomas Krüger 

24257028

thkruger@mail.dk

Lene Macholdt 

 

lene.machholdt@privat.dk

Hans Kilian

 

hanskilian40@gmail.com

Hanne Odgaard Rasmussen

 

odgaard3100@gmail.com

Christine Gejlsbjerg

40324059

cag@gejlsbjerg.dk

Finn & Benedicte Heje Rasmussen

49702854

stjernevej@c.dk

Annette S. Christensen

26597009

glas@annette-kunst.dk

Susanne Vang

26709509

vangsusanne@hotmail.com

Annie Nielsen

22150309

annie.jvn@gmail.com

Claus Jensen 

26798623

claus@taus1.dk

Anne Vibeke Lauridsen

26845474

anne@post-scriptum.dk

Susanne Vestergaard

29418057

aggebodal@gmail.com

Amanda Winther

 

amandabywinther@hotmail.com

Kurt Due Pedersen

Helsinge

dueslaget@mail.dk

Erik & Dorte Larsson

Snekkersten

elarsson@get2net.dk

Jonna Fritzen

Hornbæk

fritzenjonna@gmail.com

Dorthe Frisenette

40158517

d.frisenette@gmail.com

Hanne Francoise Hoffmann

26111927

hannefrancois@live.dk

Søren Bøgh

61678580

sboegh@stofanet.dk

Kirsten Hansvig

29905406

kirsten@hansvig.dk

Néné von Barnekow

40960993

nenevonb@gmail.com

Jan Hrasko

20562231

skind@jan-hrasko.com

Bente Gammelgaard

 

bente.gammelgaard43@gmail.com

Filica Lysfalk

 

filicalysfalk@gmail.com

Bøje Larsen

Hornbæk

boligservice@gmail.com

Una Winther

42410076

ulw@live.dk

Martin Vestergaard

26392334

martinsbutik@gmail.com

Jeppe Søndergaard Hammerich

25353008

Jeppe.hammerich@gmail.com

Er din e-mail ikke på, er det ikke en fejl, men fordi vi har ikke fået den af dig.

Har du ændring til din mailadresse, bedes du sende ændringen til sekretæren.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10% hos Helsingør Rammeværksted

Oplys du er medlem af Hornbæk kunstforening og der gives 10 % i rabat hos Helsingør Rammeværksted på Badevej.